Balandžio 6 d. nuo ankstyvo ryto Biržų kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvo „Verpetas“ nariai skubėjo į Šiaulius, į respublikinį vyresniųjų liaudiškų šokių festivalį „Šokio sūkury 2024“. Tai buvo labai laukta ir išsiilgta kelionė po ilgo, varginančio repeticijų bei atrankų į Dainų šventę periodo. Pirmieji metų mėnesiai visiems kolektyvams buvo labai įtempti, tad su didžiausiu nekantrumu lėkėme į susitikimą su draugais. Ši kelionė buvo labai svarbi ir tuo, kad VšĮ „Šermukšnio kekė“ vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šermukšnis“ šventė savo kūrybinės veiklos 15 -ąjį jubiliejų.

Šventiniame koncerte gerą nuotaiką dovanojo Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“ (meno vad. Romualdas Laugalis), Plungės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių ansamblis „Suvartukas“ (vad. I. Baltikauskaitė), Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Kalatinis“ (meno vad. Indrė Šerpytienė ir Evaldas Račkauskas), Pasvalio kultūros centro Ustukių skyriaus vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Šėltinis“ (vad. N. Sakalauskienė), Biržų kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Verpetas“ (vad. D. Kalkienė), Panevėžio kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Miestelėnai“ (vad. J. Nagrockis) ir gimtadienį švenčianti VšĮ „Šermukšnio kekė“ vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šermukšnis“ (meno vad. Indrė Šerpytienė, vad. Evaldas Račkauskas).

Šiaulių kultūros centrą susirinkę šiauliečiai ir miesto svečiai mėgavosi kiekviena renginio akimirka. O ant scenos besisukančios poros visus užkrėtė puikia nuotaika bei energija.

Po renginio kartu su esamais bei naujais draugais sudainavome „Ilgiausių metų“ renginio šeimininkams, palinkėdami sveikatos, bendrystės bei dar ilgų gyvavimo metų.

Namo grįžome puikios nuotaikos, kupini gerų emocijų bei įspūdžių! Ir už tai esame be galo dėkingi savo draugams vyresniųjų liaudiškų šokių grupei „Šermukšnis“ bei jų meno vadovei Indrei Šerpytienei ir vadovui Evaldui Račkauskui.