„Oi, atvažiuoja Šventa Kalėda“

Adventas – metas, kai stengiamės būti geresni, ruošdami dovanėles apmąstome, kas galėtų nudžiuginti mūsų artimuosius ir, suprantama, nekantriai laukiame pačios gražiausios šventės – šv. Kalėdų. Kad laukimas būtų prasmingesnis ir ne taip prailgtų, folkloristė Jūratė Garnelienė kartu su vaikų folkloro ansambliu „Dijūta“ (vad. Jūratė Garnelienė), gruodžio 15-osios rytmetį, rajono darželinukus ir pradinių klasių mokinius pakvietė į adventinį rytmetį „Oi, atvažiuoja Šventa Kalėda“. Renginyje dalyvavo/koncertavo Biržų kultūros centro Parovėjos skyriaus vaikų šokių grupė „Šypsenėlės" (vad. Rugilė Šarkanaitė), Biržų lopšelio - darželio „Drugelis" 9-os priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir jų auklėtoja Dangyra Paušaitė, Biržų "Atžalyno" pagrindinės mokyklos 1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Zita Beliakiene,
Rytmetys netruko pralėkti: vaikai žaidė šiam laikotarpiui tinkamus žaidimus, šoko ratelius, dainavo, pristatė namie parengtas programėles, kalbėjo apie Advento prasmę, tradicijas, papročius ir pačių padarytomis dekoracijomis papuošė Biržų kultūros centro kalėdinę eglutę.
Mažieji rytmečio dalyviai namo išvyko netuščiomis – nešini saldžiais prizais ir organizatorių paruoštom mielom dovanėlėm.
Gerumas prasideda nuo šypsenos, apkabinimo, dalinimosi - mūsų tikslas buvo padėti vaikams tai suprasti ir, regis, mums pavyko!
Prasmingo Advento ir gražaus švenčių laukimo!