NAUJŲJŲ SUTIKTUVĖS

By 2024-01-02 15 sausio, 2024 Naujienos, Renginių atgarsiai
Kaip ir kasmet daugybė biržiečių ir miesto svečių Naujuosius pasitiko Nepriklausomybės aikštėje, šventinėje erdvėje prie eglės. Naujametinis renginys prasidėjo likus kelioms minutėms iki vidurnakčio – Biržų rajono savivaldybės mero Kęstučio Knizikevičiaus ir LR seimo nario Valdemaro Valkiūno sveikinimais.

Naujuosius metus ir šįmet, kaip ir pernai, paskelbė ne fejerverkai, bet įspūdingas galingų lazerių šou. Nuostabus šviesų šokis truko bemaž pusvalandį ir sužavėjo daugelį šventės dalyvių.

Tiesa, fejerverkai virš Nepriklausomybės aikštės ir viso Biržų miesto taip pat poškėjo garsiai, spalvingai, džiaugsmingai – taip Naujuosius pasveikino Biržų miesto žmonės.

Lazeriams užgesus biržiečiai dar ilgai neskubėjo namo – džiugiai sveikino vieni kitus pasitikus 2024-uosius, susikibę už rankų suko ratelius aplink eglutę, dainavo, šoko.

Suskambus pirmiesiems 2024-ųjų akordams vis dar DĖKOJAME visiems, kurie 2023 m. dalyvavo mūsų veiklose: repetavo, vaidino, dainavo, šoko.
Nuoširdžiausią AČIŪ sakome ir tiems, kurie visus praėjusius metus lankė koncertus, spektaklius, kitus mūsų renginius.
Širdingą AČIŪ tariame ir mūsų draugams, partneriams, kurių palaikymą ir pagalba visada jutome.
Tikime, kad ir 2024-aisiais mūsų draugystė ir bendradarbiavimas taps dar glaudesni ir tvirtesni. Tikime, kad kartu pasieksime geresnių rezultatų visose mūsų veiklų srityse.

Su Naujaisiais!