VAKARAS PO BIRŽELIO DANGUM…

Birželio 11 d. Biržų kultūros centro meno vadovė Vilita Vasiliauskienė pakvietė į pirmąjį autorinių dainų vakarą „Vakaras po birželio dangum...“ . Renginys vyko jos darbovietėje – Pačeriaukštės kultūros namuose. Atlikėjai talkino gyvo garso grupė – Vidmantas Galeckas, Vytautas Kavaliauskas, Alvidas Kavaliauskas, Rimantas Baltrušaitis ir Audronė Jovaišienė. Vakaro nuotaiką kartu su Vilita kūrė Biržų kultūros centro Ramongalių skyriaus šokių grupė „Šokoladas“.

„Šį vakarą užversiu vieną savo gyvenimo puslapių ir atversiu naują. Tam ruošiausi labai ilgai. Norėdama papasakoti apie tai, ką veikiu vakarais, surinkau gražiausias savo dainas ir štai – aš čia. Pasiryžti šiam žingsniui reikėjo didelės drąsos, nes dainuosiu apie tai, kas man svarbu, ką jaučiu, ką branginu, myliu“, - koncertui prasidedant sakė Vilita Vasiliauskienė.

Vilita Vasiliauskienė Biržų kultūros centro bendruomenės sudėtyje dirba ir kuria bemaž dešimtmetį. Kolegų yra vertinama, branginama. Didelio pulko bendradarbių su gėlėmis ir širdingiausiais linkėjimais Ji sulaukė ir savo autorinių dainų pristatymo vakarą.
Už originalų ir emociškai intelektualų kūrybiškumą, jautrią ir išpildytą autorinių dainų programą suvirpinusią klausytojų širdis, atlikėjai Vilitai Vasiliauskienei buvo įteikta Biržų kultūros centro padėka.

Vilita, džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esi mūsų bendruomenės dalelė!!! Linkime svajonių išsipildymo ir neišsenkančios kūrybinės versmės, iš kurios galėtum semti pilnomis rieškučiomis!!!