Vaikų gynimo dienos spalvos

Birželio 1 d. mažuosius biržiečius, jų tėvelius, senelius pakvietėme paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir kartu pasveikinti vėl sugrįžusią vasarą.
Visus vaikus, vyresnius ir mažesnius, susirinkusius Biržų kultūros centro kiemelyje, su Jų švente pasveikino skirtingus pasakų personažus įkūniję kultūros darbuotojai, Biržų r. savivaldybės mero patarėja Lilija Vaitiekūnienė ir Biržų r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto sk. vedėjas Eugenijus Januševičius.
Tradicinę, birželio 1 d. organizuojamą šventę vaikams, šįmet padėjo sukurti Vlado Jakubėno muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai, lopšelių darželių „Genys“, „Rugelis“ „Vyturėlis“, „Ąžuoliukas“, „Drugelis“ mažieji dainorėliai ir šokėjai, bei „Kaštonų“, „Aušros“ ir „Atžalyno“ pagrindinių mokyklų mokiniai, Biržų kultūros centro kolektyvai „Blėkvaris“, „Dijūta“, Obelaukių sk. vaikų ansamblis „Obelėlė“. Visi šie atlikėjai gausiai susirinkusiems šventės dalyviams skyrė savo nuostabiausius muzikinius numerius.
Šįmet Tarptautinę vaikų gynimo dieną paminėjome džiugiai ir triukšmingai. Buvo daug dainų, šokių, vyko piešimo ant grindinio konkursas, vaikai galėjo linksmai pašokinėti ant pripučiamo batuto, paragauti saldžios vatos, pažaisti ir pašokti su Kake Make, sudalyvauti linksmose estafetėse, kurias pravedė Biržų rajono socialinių paslaugų centro Vaikų globos centro specialistės ir Biržų visuomenės sveikatos centro darbuotojos.
Dar sykį sveikiname visus mažuosius biržiečius su prasidėjusia vasara ir linkime saugių vasariškų pramogų, daug patirčių ir pažinčių, daug žaidimų, maudynių, šėlsmo ir juoko. Sveikiname ir suaugusiuosius, o jiems linkime niekada nepamiršti savo įsipareigojimų mažiesiems – globokime, saugokime, gerbkime, mylėkime savo atžalas, nes vieną dieną, viskas mums sugrįš atgal su kaupu.