MUZIKINĖJE DVIKOVOJE NUGALĖJO DRAUGYSTĖ

Biržų kultūros centre ką tik nuščiuvo atkaklios muzikinės dvikovos garsai. Muzikinė kova, kurioje susirungė „The Shoekillers Band“ (Kaunas) ir „Blėkvaris“ (Biržai) buvo ne šiaip sau koncertas, o tikra dvikova tarp dviejų grupių, kurios klausytojus pastatė į teisėjų amplua. Dvikovos laimėtojai buvo nustatomi pagal tai, kuris kolektyvas sulaukia didesnio žiūrovų palaikymo t.y. sukelia kuo didesnį triukšmą plojimais ir susižavėjimo šūksniais. Garso lygis buvo matuojamas specialiais decibelų matuokliais. Muzikinė kova susidėjo iš 5 turų, kuriuose kiekvienas dvikovos dalyvis turėjo atlikti po du kūrinius. Kuris kolektyvas pirmas pradės turą nulėmė burtai t.y. mesta moneta, kurios vienoje pusėje buvo parašyta „Blėkvaris“, kitoje – „The Shoekillers Band“.

Šį kartą klausytojams nebuvo lengva apsispręsti, kurį gi kolektyvą palaikyti labiau. „Blėkvaris“ sava grupė, bet ir „The Shoekillers Band“ kolektyvo sudėtyje grojo Biržuose gimęs ir augęs, šiame krašte gerai pažįstamos ir gerbiamos giminės palikuonis – Giedrius Balbieris.

Suskaičiavus rezultatus buvo paskelbta, kad dvikovą tarp „The Shoekillers Band“ ir „Blėkvario“ laimėjo draugystė. Tačiau, jei būti visai sąžiningais, vos keliomis decibelų šimtosiomis, didesnio klausytojų palaikymo susilaukė „Blėkvaris“ 😊😉

Šeštą kartą vykusių muzikinių dvikovų sumanytojas ir organizatorius yra Biržų kultūros centro meno vadovas Pranas Dapšauskas. AČIŪ Jam už dinamišką ir nuotaikingą renginį!