Joninės šurmuliavo Astravo parke

Joninės arba Rasos – džiugiausia vasaros šventė. Ją organizuojantys kultūros darbuotojai kasmet stengiasi apjungti tradicijas ir dabartį. Todėl ir šią Joninių naktį buvo pinami ir plukdomi vainikai, deginami laužai, vyko įvairios rungtys, žaidimai, akcijos ir atrakcijos, skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Senųjų sutartinių skambesį, prosenelių dainas keitė pašėlę pop muzikos atlikėjai.

Gausiai susirinkusius Joninių šventės dalyvius ir visus Jonus bei Janinas pasveikino LR seimo narys Valdemaras Valkiūnas ir Savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius. Meras ne tik palinkėjo smagiai pašėlti, padūkti, nusiprausti rasoje, kad visus metus susirinkusieji būtu sveiki, stiprūs ir laimingi, bet ir uždegė pagrindinį šventės akcentą – Joninių laužą.

Visus biržiečius, miesto svečius kartu pasiausti, pasilinksminti ir palydėti trumpiausią naktį šįmet pakvietė Biržų kultūros centro kolektyvai: „Dijūta“ (vad. Jūratė Garnelienė), „Siaudela“ (vad. Jūratė Garnelienė), „Dijūta“ (vad. Jūratė Garnelienė), senjorų kolektyvas „Šaltinis“ (vad. Lina Januševičienė), liaudiškos muzikos kapela „Širvėna“ (vad. Rūta Kudelkienė–Misevičė), modernaus folkloro grupė „Navija“ (vad. Rūta Kudelkienė–Misevičė), solistė Jūratė Garnelienė ir Linos Januševičienės bei Richardo Mikšio duetas. Joninių koncertą apvainikavo grupė „Lietuvaičiai“.

Dėkojame Biržų kultūros centro kolektyvams už smagią Joninių šventę. Dėkojame ir renginio partneriams Biržų savivaldybei ir Biržų autobusų parkui.