Joninės be lietaus gan retas atvejis, bet šįkart gamta biržiečiams buvo palanki – ne tik kad nelijo, bet šventei prasidėjus pro debesis ėmė žvilgčioti ir pati saulutė.

Į Astravo parką, pasitikti trumpiausios nakties, suplūdo išties gausus pulkas Jonų, Janinų, Rasų ir šiaip šventės pasiilgusių biržiečių, bei miesto svečių. Vėluojantiems kelią rodė pagrindinis Joninių šventės atributas – laužas, kurį, taręs trumpą sveikinimo žodį, uždegė Savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius kartu su tautiniais rūbais pasipuošusia dukra Martyna.

Be Joninių laužo buvo apstu ir kitų šventės akcentų – vainikų pynimo, žolynų rinkimo, žilą senovę menančių žaidimų ir pramogų. Vyko prekyba maistu ir gėrimais. Skambėjo folkloro ir liaudiškos muzikos kolektyvų dainos. Vakarą apvainikavo Violetos ir Viliaus Tarasavų ir MG International solisto Giedriaus Jurgelevičiaus koncertas.

Ir dar, – pasibaigus šventiniam koncertui, šventės dalyvių namo keliavusių tiltu, laukė miela staigmena – muzikinis plaustas, kuris keliavusius namo lydėjo nuo Astravo rūmų pakrantės iki miesto ribų. Virš vandens Joninių nakty skambėjo Biržų kultūros centro kolektyvų ir vadovų atliekami kūriniai.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie įsimintinos Joninių šventės organizavimo. AČIŪ tariame Biržų rajono savivaldybei, miesto seniūnijai, Astravo parko valdytojui AB „Siūlas“, V. Unzėnui! AČIŪ ir mūsų žmonėms – šauniam Biržų kultūros centro kolektyvui!