Eksponuojama dailininko Egilo Skujos tapybos darbų paroda „Akimirkos“

Lankydami XXVI profesionalių teatrų festivalio „Žaldokynės kraštas“ spektaklius skirkite laiko pasigrožėti personaline dailininko Egilo Skujos tapybos darbų paroda „Akimirkos“. Paroda eksponuojama pirmo ir antro aukšto foje. Joje pateikti įvairių laikotarpių kūriniai.
Egilo Skujos paveikslų kalba, kaip visad, subtili, lyg į tolį čiurlenančio upelio pasakos. Nepraleiskite progos jų paklausyti!
Egils Skuja 1968-1973 m. Latvijoje, Rygos dailės akademijoje, įgijo dailininko - dizainerio specialybę. Lietuvos dailininkų sąjungos , akvarelininkų draugijos narys. Aktyviai dalyvauja parodose, pleneruose. Jo tapytais paveikslais žavėjosi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Vokietijos dailės mylėtojai. Sukūręs Biržų, Vabalninko, Juodupės, Papilio miestų herbus.
Subtilus ir talentingas meno kūrėjas nenukrypsta nei į pigų dekoratyvumą, nei į dehumanizuoto meno nihilizmą. Jo tapyba – tai ramus, sutelktas natūros stebėjimas, apibendrinta, prislopinta spalvų gama, žmogiškos gyvenimo realybės atspindžiai. Tai menininkas, kurio dėka ne vienas parodų lankytojas išmoko jautriau pažvelgti į supantį pasaulį, šalia esantį žmogų.