Choras „Viktorija“ dalyvavo Šiaurės Lietuvos chorų festivalyje

Gegužės 26-28 d. Pasvalyje vyko IV-asis Šiaurės Lietuvos chorų festivalis, kuriame dalyvavo per 40 kolektyvų, daugiau kaip 1 000 dalyvių, tarp jų ir Biržų kultūros centro kamerinis choras „Viktorija“(vad. Viktorija Morkūnienė). Festivalio programoje, be chorų, dalyvavo Lietuvos kariuomenės orkestras, solistai Vytautas Juozapaitis, Asta Kriščiūnaitė, atlikėjai Saulius Petreikis ir „SP World Orchestra“.

Penktadienį prasidėjęs festivalis skambėjo ir Pasvalio kultūros centre, ir Pasvalio kultūros ir poilsio parke, o sekmadienį pasklido po visą Pasvalio kraštą bei Pakruojo ir Biržų rajonus – chorų pasirodymai vyko Kriklinių, Linkuvos, Lygumų, Pumpėnų, Saločių, Vaškų miestelių bažnyčiose, Pajiešmenių ir Valakėlių kultūros skyriuose, Vabalninko kultūros namuose.

Didysis festivalio koncertas įvyko Pasvalio kultūros ir poilsio parke. Jo vinimi tapo jungtinio tūkstančio atlikėjų choro, kartu su Lietuvos kariuomenės orkestru ir garsiais Lietuvos solistais, atlikti gražiausi Lietuvos aukso fondo kūriniai ir dainos iš būsimos Lietuvos dainų šventės repertuaro.