Biržų kultūros centro dainuojamosios poezijos studija

By 2023-03-08 7 rugsėjo, 2023 Meno kolektyvai
Biržų kultūros centro dainuojamosios poezijos studija veiklą pradėjo 2019 m., ir tai yra jauniausias po mūsų stogu gyvuojantis kolektyvas. Studijos įkūrėjas ir pirmasis jos vadovas - Kastytis Petryla. Jam pavyko suburti puikų bardų muzikos atlikėjų būrį ir sudaryti galimybes atsiskleisti kuriančių ir muzikuojančių kolektyvo narių gabumams.
Nuo 2022 m. šiam dainuojamosios poezijos žanrą populiarinančiam kolektyvui vadovauja autorinių dainų kūrėjas ir puikus atlikėjas - Leonidas Čiūdaras, drąsus ir inovatyvus vadovas.
Vadovas Leonidas Čiūdaras
Mob. +370 650 33673
El. p. ciuleo@gmail.com
Studijos nariai dažnai ir daug koncertuoja, ruošia temines programas, dalyvauja festivaliuose, konkursuose, formuoja tradicijas. Jau keletą metų liepos 6-ąją – Lietuvos valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną, visus pasiilgusius prasmingų žodžių ir subtilios muzikos dermės šis kolektyvas pakviečia į bardų festivalį „Skambantis vakaras“, kurį paprastai vainikuoja visų susirinkusių drauge atliekama Tautiška giesmė. Festivalis visada sulaukia daugybės šio žanro gerbėjų bei naujų klausytojų.
Nors Biržų kultūros centro Dainuojamosios poezijos studija dar labai jaunas kolektyvas, tačiau jos nariai jau pavergė biržiečių, ir ne tik, širdis.