Biržų jaunimas su vasara jau atsisveikino!

„Jaunimo vasara“ – kelintus metus iš eilės organizuojamas renginys – atsisveikinimo su vasara vakaras. Džiaugiamės, kad jaunimui ši mūsų idėja patiko ir įtiko, ir manome, kad tai pasiteisinęs ir išties sėkmingas mūsų projektas. Jaunimas visais laikais mėgo šokti ir nors susirinkusiųjų niekas neskaičiavo, tačiau matėme, kad pašokti po atviru dangumi atėjo tikrai daug jaunimo, ir jie, renginiui įsibėgėjus, sausakimšai užpildė šokiams skirtą erdvę.

Šįmet jaunimui kraują kaitino Vilita Vasiliauskienė, mažai jaunimui žinoma unikalaus balso, talentinga atlikėja. Vėliau keletą dainų atliko gerai mūsų krašto jaunimui pažįstamas duetas, vietinės žvaigždės, „Lost Together“. Valandos trukmės koncertinę programą pristatė vakaro vinis – grupė „2Kvėpavimas“. Renginys baigėsi vietinio didžėjaus Laimono Lėliuko dovanota diskoteka.

Stengiamės, kad kiekviena „Jaunimo vasara“ įsirėžtų į dalyvių atmintį, kaip itin maloniai nustebinęs, vienas romantiškiausių atsisveikinimo su vasara vakarų. Tikimės, kad mums pavyko.